عمل جراحی بینی با قیمت ارزان در تهران
عمل جراحی بینی با قیمت ارزان در تهران

مقدمه

یکی از دغدغه های مهم برخی از افراد که در فکر جراحی زیبایی بینی خود هستند اطلاع از قیمت و نحوه عمل میباشد.بعضی ها عقیده دارند هرچقدر هزینه جراحی بیشتر باشد عمل مطمئن تر و ایده آل تری را خواهند داشت و برخی دیگر نیز بر این عقیده اند که هزینه تاثیری بر شکل و چگونگی عمل ندارد.

جراحی زیبایی بینی با قیمت پایین

تجربه ثابت کرده است کسانی که به دنبال قیمت پایینتر بودند بعد از عمل به مشکلات جدی برخوردند که موجب شده چندین برابر بیشتر از هزینه عمل اولیه خرج بکنند.در خیلی از موارد پزشکان تازه وارد برای جذب مشتری قیمت را تا نصف کاهش میدهد در حالی که هیچ تجربه ای در عمل زیبایی بینی ندارن و بینی طرف را نه تنها درس نمیکنند بلکه خرابتر هم میکنند.در اصل این مدل پزشکان آزمایش های اولیه خود را روی این مدل آدم ها پیاده سازی میکنند و باعث کسب تجربه برای خود میشوند.

عمل زیبایی بینی با قیمت خیلی پایین

بهتر است بدانید که تمامی عمل های زیبایی با فاکتورهایی که از طرف سازمان بهداشت ارائه میشود صورت میگیرند و خیلی از پزشک ها نیز برای جذب مشتری حتی کمتر از مصوبه های وزارت بهداشت و درمان دریافت مینمایند.

عمل بینی,زیبایی بینی

عوامل موثر بر هزینه جراحی زیبایی بینی

عوامل مختلفی بر این قیمت گذاری عمل بینی تاثیر می گذارد که به شرح زیر است:

# تجربه جراح

با توجه به تجربه و مهارت جراح و سابقه کاری او هزینه ها متفاوت است زیرا جراحی که چندین سال عمل بینی انجام داده است با چالش های هنگام عمل آشنایی کامل دارد و قطعا هزینه ی بیشتری دریافت می کند.

 

عمل زیبایی بینی با قیمت پایین

# نوع بینی

بینی افراد سهم به سزایی در تعیین قیمت جراحی بینی دارد. افرادی که بینی گوشتی یا غضروفی دارند معمولا هزینه بیشتری برای عمل بینی پرداخت می کنند.  اما هزینه جراحی بینی استخوانی معمولا کمی کمتر است.

جراحی زیبایی بینی با قیمت پایین

همچنین عمل ترمیمی بینی اگر توسط جراح دیگری (به غیر از جراح اول) انجام شود معمولا هزینه بیشتری از عمل اول دارد.

جراحی پلاستیک بینی

# منطقه جغرافیایی

مانند خدمات دیگر هزینه جراحی بینی نیز با توجه به منطقه ی جغرافیایی متفاوت است. به طور مثال هزینه عمل بینی در تهران با شهرستان های کوچک قابل مقایسه نیست.

جراحی پلاستیک بینی با قیمت پایین

البته این نکته حائز اهمیت است که جراحان بینی خوب به علت امکانات شهرهای بزرگ در این شهرها اسکان دارند.

عمل زیبایی بینی با کیفیت عالی

آیا عمل بینی ارزان ارزشش را دارد؟

همانطور که گفته شد عمل بینی با ۶ میلیون نیز انجام می شود اما این عمل توسط چه جراحانی انجام می شود؟ عمل بینی ارزان می تواند عوامل مختلفی داشته باشد. رزیدنت هایی که به تازگی شروع به جراحی بینی کرده اند به منظور کسب تجربه، عمل بینی را با هزینه های بسیار کم در بیمارستان ها انجام می دهند.

زیبایی جراحی بینی با بهترین کیفیت

اما نکته قابل توجه اینکه قطعا چنین افرادی تجربه مواجهه با چالش های حین عمل را ندارند و بینی های مشابه بینی فرد را جراحی نکرده اند لذا انجام عمل توسط چنین افراد می تواند ریسک بالایی داشته باشد.

جراحی زیبایی بینی و پلاستیک بینی

یکی دیگر از عوامل عمل بینی ارزان، انجام عمل های متعدد جراح در یک روز است. برخی از جراحان زیبایی عمل های بینی زیادی در یک روز انجام می دهند که این منجر به کاهش نرخ این جراحان می باشد که قطعا دقت و تمرکز در جراحی با این کار کاهش می یابد.

عمل جراحی بینی

آشنایی با کلینیک زیبایی ما

کلینیک ما با در نظر گرفتن تمام شرایط بالا سعی دارد تا با کمترین هزینه بهترین و ایده آل ترین بینی را برای شما جراحی نماید.

جراحی بینی با قیمت خیلی پایین

میشود گفت این کلینیک در طی عمل های زیبایی که انجام داده است شرط اول را ملاحظه قیمت و شرط دوم را تضمین کیفیت بعد از عمل قرار داده است و برای همین است که همه مشتری های کلینیک راضی میباشند.

بهترین دکتر جراح زیبایی بینی

متخصصان ما سعی دارند با استفاده از اتاق های جراحی مدرن و دستگاه های پیشرفته و به روز رضایت شما عزیزان را جلب نمایند.این کلینیک در حال حاضر حدودا پنج هزار عمل زیبایی موفق داشته که میتوانیم به جرات بگوییم در سطح تهران بی همتاست.

جراحی بینی در تهران

اگر قصد دارید بینی خود را به بهترین شکل عمل نمایید پس همین الان با ما تماس بگیرید.

 

برای مشاور رایگان و ویزیت و تخمین قیمت عمل جراحی بینی خود , عکس بینی خود را در واتس اپ یا تلگرام به ما ارسال نمایید.

۰۲۱-۲۲۴۰۹۲۳۷

۰۹۰۱۹۲۸۱۱۹۳

عمل فقط در تهران انجام میشود.